Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu

512 718 101; 61 863 04 18

Wsparcie techniczne: ebazarek@wodr.poznan.pl

Telefon do wystawcy znajduje się przy ogłoszeniu obok zdjęcia!

DODAJ OGŁOSZENIE
Jak dodać ogłoszenie ?
Nie masz konta? Zarejestruj się

Syrop lawendowy

Certyfikat

Certyfikat

Nie

Produkt ekologiczny

Produkt ekologiczny

Nie

Wysyłka

Wysyłka

Tak

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Tak

Dowóz do klienta

Dowóz do klienta

Nie

Do uzgodnienia

Do uzgodnienia

Nie

Ląd

Powiat słupecki / Gmina Słupca

Polecamy nasz sprawdzony i cieszący się od wielu miesięcy dużą popularnością, bo pyszny w smaku i delikatnie pachnący ziołami, SYROP LAWENDOWY, który osobiście wytwarzamy z lawendy przez siebie posadzonej, uprawianej i zbieranej na plantacji w Lądzie. Jako gospodarstwo rolne sprzedajemy nasz produkt w ramach Rolniczego Handlu Detalicznego

Podobnie jak inne syropy spożywcze nasz SYROP LAWENDOWY służy do wzbogacenia ciekawą nutą smakową różnych deserów, w tym lodów, gofrów, naleśników, do słodzenia i aromatyzowania kawy i herbaty, jako dodatek do piwa, a latem przede wszystkim do przyrządzania lemoniady lawendowej, którą uwielbiają nasi goście i klienci (przepis na ten orzeźwiający smakołyk znajdą Państwo w Artykułach na naszej stronie internetowej www.lawendowylad.pl).

Wielu kojarzy lawendowy kolor oraz zapach - chyba najbardziej charakterystyczne i rozpoznawalne z cech lawendy. Natomiast lawendowy smak? Tylko niektórzy wiedzą lub są w stanie uwierzyć, że lawenda może być smaczna. Ale nie każda. Więc która z odmian nadaje się do kuchni? Np. Hidcote, Imperial, Munstead, Folgate. To głównie z Hidcote przygotowujemy lawendowy syrop. A jaki smak ma lawenda? Przeważa słodki, z lekko cytrusowo-kwiatową nutką. 

Jeżeli jesteś jednym z tych, którzy spróbowali przygody z lawendowymi daniami, ale im nie smakowały – nie zniechęcaj się – zapewne przyczyną był zły dobór odmiany lawendy. 

Jeśli chcesz w smaczny a bezpieczny sposób przekonać się o cudowności lawendowego smaku, koniecznie skosztuj naszego SYROPU LAWENDOWEGO! Uprzedzamy lojalnie, że możesz się nawet od niego uzależnić :)